Джерело доходу для багатьох
Яйце — не тільки повноцінний самостійний продукт, але й інгредієнт у багатьох стравах: майонези та випічка, морозиво та солодощі, м'ясні рулети та фрикадельки, вермішель, голландський соус та соус тартар, деякі замінники жиру, сурімі (крабові палички).
Яйця використовуються навіть у фармацевтиці та виноробстві (у процесі приготування вина можуть використовуватися яєчні білки).
Продаж яєць є важливим джерелом прибутку для сільського населення. У світі налічується понад два мільйони фермерів, які виробляють курячі яйця.
Значний внесок у продовольчу безпеку світу
Визначаючи, які з 17 цілей сталого розвитку ООН допомагає досягти яйце, International Egg Commission насамперед виділила Мету 2 — Досягнення нульового рівня голоду.
Для найвіддаленіших регіонів, з мізерною територією та бідними людьми куряче яйце — невибагливе джерело поживних речовин та білка. Кури у найважчі часи були супутниками людини, допомагаючи їй вижити.
Сол Морріс, директор служби Глобального альянсу за покращення харчування (GAIN), заявив на Форумі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO): «Яйця можна виробляти за ціною, яка робить їх доступною навіть для помірно бідних», — тож наш скромний супергерой може бути добрим претендентом на порятунок людства від нестачі продовольства.
У Всесвітній день продовольства, 16 жовтня 2021 року, Організація Об'єднаних Націй назвала яйце однією з двох “зірок” світової системи харчування, наголосивши на дивовижній здатності яєць живити людей і підживлювати наше майбутнє.
#GoodFood4All — таким хештегом об'єднувалася ця кампанія, і "Овостар Юніон" приєднується до світової заяви: яйце — це гарна їжа для всіх.