ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Від курочки до столу
Зберігаємо довкілля
Переваги картонної упаковки
Даруємо опіку
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
08 Травня 2019
24 Квітня 2019
З турботою і піклуванням!

Даруємо опіку


Уже багато років ЯСЕНСВІТ регулярно допомагає дитячим закладам, лікарням та культовим закладам. Так, допомогу від нас в різний час отримували: Київське громадське об`єднання хворих на множинний склероз, Українська православна церква Свято-Кирилівської парафії, Благодійний фонд Павлівського приходу, Дитячий садок «Ластівка» (м. Васильків), Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 1-2 ступені, Школа № 9 (м. Васильків), Благодійний фонд «Пам`яті пожежникам Чорнобиля», дитячий будинок «Чебурашка» (пгт. Рокотне) та дитячі будинки у різних регіонах України. Це далеко не повний перелік закладів, які потребуючи допомоги, отримують її від нашої компанії.

В 2010 році ми провели масштабну чотиримісячну Всеукраїнську благодійну акцію «Вікно в життя», в рамках якої, частина коштів від продажу кожної упаковки яєць ми перерахували на встановлення нових металопластикових вікон у Київському центрі трансплантації кісткового мозку. На кошти, зібрані під час акції, ми замінили у цьому лікувальному закладі старі дерев’яні вікна на сучасні металопластикові на території 2 поверхів у приміщеннях клініко-діагностичної лабораторії КЦТКМ, лабораторії тканинного типування КЦТКМ та у відділенні онкогематології з підготовки до трансплантації кісткового мозку.

З 2012 року ЯСЕНСВІТ почала співпрацю з Київським відділенням міжнародного благодійного фонду «Фудбенк», який збирає продукти харчування від виробників та розподіляє її між нужденними людьми, дитячими будинками та іншими соціальними установами. Відтоді ми щомісяця безкоштовно надаємо курячі яйця та соняшникову олію, щоб усім, хто звернеться до «Фудбенку» була простягнута рука допомоги.

Керівництво нашої компанії впевнене – український бізнес має бути поруч із співвітчизниками, які потребують нашої з вами допомоги!

За переказами, перше пасхальне яйце Свята рівноапостольна Марія Магдалина піднесла римському імператору Тиберію.
Карта сайту
Design by GBS