ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Від курочки до столу
Зберігаємо довкілля
Переваги картонної упаковки
Даруємо опіку
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
08 Травня 2019
24 Квітня 2019
З турботою і піклуванням!

Зберігаємо довкілля


Яйця ЯСЕНСВІТ – це не тільки здоров’я та користь, але й суворе дотримання під час їх виробництва непорушних принципів здоров’я, екологічності, справедливості та турботи по відношенню до навколишнього середовища. Відчуваючи свою відповідальність за навколишнє середовище, в якому ми живемо, команда ЯСЕНСВІТ піклується про збереження та економію природніх ресурсів.

З цією метою, наша компанія збудувала та ввела в експлуатацію цех з переробки яєчної шкаралупи. Це дозволило виключити забруднення навколишнього середовища та додавати в корми нашим курочкам природній кальцій для міцності шкаралупи майбутніх яєць.

Крім того, ЯСЕНСВІТ збудувала завод з переробки насіння соняшника. В результаті, українці отримали запашну нерафіновану олію холодного віджиму «ЖИВА» ТМ ЯСЕНСВІТ, а наші курочки – повножировий шрот власного виробництва, якісний та смачний. При цьому, з лушпиння соняшника ми виробляємо паливні брикети – органічне джерело енергії, які ми використовуємо для обігріву наших виробничих приміщень, а також реалізуємо клієнтам.

Ви вже, мабуть, зрозуміли, що економне використання ресурсів – наш виробничий девіз. Так, курячий послід ми реалізуємо для використання його в якості добрива, аби українська земля залишалася плодовитою. Ми маємо замкнутий цикл використання води, а це значить, що вода після використання не утилізується, обтяжуючи стічні води, а очищується та використовується багаторазово.

Картонна тара та упаковка також підлягає вторинній переробці. Крім того, картонне пакування безпечне, бо натуральне і не має синтетичних випарів, адже кожне яйце активно взаємодіє з оточуючим середовищем через мікропори у шкаралупі.

Тож, коли Ви обираєте яйця ЯСЕНСВІТ, будьте впевнені, що Ваше здоров’я, як і навколишнє середовище, захищені на всі 100%, адже ЯСЕНСВІТ – це яйце, як і задумано природою!

Стародавні римляни з'їдали печене яйце перед початком святкового бенкету - для успішного зачину нової справи.
Карта сайту
Design by GBS