ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Від курочки до столу
Зберігаємо довкілля
Переваги картонної упаковки
Даруємо опіку
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
Сертифікати та нагороди
З турботою і піклуванням!

Від курочки до столу

Ми контролюємо якість своєї продукції від курочки до Вашого столу. Висока якість яєць ЯСЕНСВІТ – це основа прихильності наших споживачів, а значить, успіху нашої компанії. При виробництві власної продукції ТОВ ЯСЕНСВІТ не використовує ні генетично-модифікованих організмів, ні будь-яких інших шкідливих для здоров'я людини та птахів речовин (в тому числі антибіотиків та стероїдів)

Задля забезпечення відмінного контролю якості продукції, на птахофабриках ЯСЕНСВІТ впроваджені міжнародні стандарти систем менеджменту якості продуктів харчування ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP), які ми підтверджуємо на щорічному аудиті, починаючи з 2010 року.

Дотримання високих стандартів якості забезпечують новітнє обладнання, а також висококваліфікований персонал. Тож купуючи яйця ЯСЕНСВІТ Ви можете бути впевнені, що Ваші страви будуть безпечними та максимально корисними для Вашої родини.

Контроль
якості кормів
1
Контроль
якості води
2
Контроль
чистоти
3
Контроль
безпеки
4
Контроль якості
та піклування
5
Mи ретельно відбираємо тільки найкраще українське зерно та бережно зберігаємо його на власних елеваторах до нового врожаю. Власні комбікормові заводи повністю забезпечують потреби наших курочок в кормах. Доречі, наші курочки - вегетаріанки, адже з їх раціону виключено м'ясокісткове та рибне борошно - джерело дешевих, але небезпечних для несучки білків тваринного походження. Залишки штамів бактерій в борошні несуть загрозу здоров'ю несучки і якості яйця, яке вона знесе. Природа передбачила можливість харчуватися курці виключно зерном та травою, тому ми зберігаємо традицію безпечної та природної рецептури наших кормів.
В компанії ЯСЕНСВІТ «працює» понад 4 мільйона курочок, а допомагають їм 1 300 працівників.
Карта сайту
Design by GBS