ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Наша історія
Де народжується яйце
Виробничий цикл
Галерея
Новини
Акції
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
29.03.19 - 29.03.19
Акція Акція
01.10.18 - 01.10.18
Будьмо знайомі!

Акції

Христос Воскрес! Воскресне Україна!
14 - 22 Квітня, 2014 року

У житті кожної людини Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя, добра і світла. Воскресіння Христове – символ надії та любові до людей.

Великодні дні зазвичай спонукають по-новому побачити й відчути себе в цьому світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Христос Воскрес! Воскресне Україна! З вірою в найкраще, компанія ЯСЕНСВІТ вітає своїх споживачів майже в ста супермаркетах по всій Україні святковими листівками, які крім теплих слів містять практичну інформацію про приготування смачнючого куліча, фарбування писанок та інші секретики. Отримати листівку Ви зможете біля полиці з нашою продукцією в супермаркетах «АМСТОР», «ВЕЛИКА КИШЕНЯ», «АРСЕН», «ЕКО-маркет» та «РУКАВИЧКА».

Зі святом Вас, шановні. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім щастя, здоров’я, любов та непохитну віру!

Організатор залишає за собою право змінювати механіку акції.Христос Воскрес! Воскресне Україна!
Коричневе яйце зносить коричнева курка, а біле – біла. І це єдина різниця між коричневим та білим яйцем.
Карта сайту
Design by GBS