ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Як вибрати яйця?
Де придбати?
Здорове харчування
Продукт, ідеальний для Вас!
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
08 Травня 2019
24 Квітня 2019
Обирайте найкраще

Як вибрати яйця?


Якщо в супермаркеті полиця з яйцями викликає у Вас розгубленість, через те, що Ви не знаєте, як обрати якісні та свіжі яйця, ми радо Вам допоможемо!

Найкраще купувати яйця від виробника, якому Ви довіряєте, бо він постійно стежить за якістю свого продукту. Першим помічником тут буде маркування: виробник якісної продукції не боїться ставити «автограф» на власній продукції, маркуючи на шкаралупі назву торгової марки. Саме так він гарантує якість та свіжість яєць і відповідає за них своєю репутацією. Так, компанія ЯСЕНСВІТ кожне своє яйце підписує і Ви можете в цьому переконатися, відкривши будь-яку упаковку наших яєць.

Структура яйця

Екологічніше, практичніше та корисніше купувати яйця в паперовому пакуванні. Переваги картонної упаковки чималі, на відміну від пластикового аналога. Паперове пакування найкраще зберігає яйце, адже воно в картонній упаковці «дихає» через мікро отвори в шкаралупі!.

Відповідальні споживачі обов’язково почитають інформацію, вказану на упаковці. Звернуть увагу на те, чи вказана дата виробництва або кінцевий термін придатності продукту. Якщо з дати виробництва ще не пройшло 7 днів, то яйце за державним стандартом вважається дієтичним, а коли тиждень минає, яйце автоматично переходить в розряд столових.

Особливі вимоги висуваються до яєць, на пакуванні яких зазначено «Дитячі» або інший напис, який вказує на спеціальне призначення продукту. На такому продукті має бути вказано, що він ліцензований МОЗ України, а також назва та номер документу (ТУ), згідно якого яйця були виготовлені. Якщо відповідних позначень на упаковці дитячих яєць Ви не знайшли, то купувати такий продукт небезпечно, адже він не відповідає високим стандартам якості продуктів дитячого харчування.

Не оминайте увагою й інформацію про те, чим виробники яєць годують своїх курочок, адже від того, що з’їсть курочка напряму залежить якість яйця. Наприклад, компанія ЯСЕНСВІТ годує курочок кормом, який складається виключно із зернових компонентів, не містить шкідливих домішок, м’ясокісткового та рибного борошна. Більшість виробників яєць додають останні до кормів несучок! Проте, таке борошно є потенціальним джерелом бактерій, які потрапляючи в організм несучки, неодмінно вплинуть не тільки на запах та смакові якості яєць, але й на ії безпечність! Саме тому, зерно є єдиним джерелом корму для курочок ЯСЕНСВІТ! Звичайно, дотримання такого раціону робить наш продукт не найдешевшим на полиці, проте Ваша впевненість у якості наших яєць та здоров’ї Вашої родини цього вартують.

Колір яйця зовсім не впливає на його якість. Шкаралупа кожного яйця має пористу структуру, через яку з часом випаровується волога. На рівні більш заокругленого («тупого») боку яйце має повітряну камеру. У свіжого яйця така камера мінімальна. Поступово, вміст яйця немов би підсихає, а отже камера збільшується. Саме тому, якщо зварити щойно знесене яйце, воно буде чиститися гірше, ніж менш свіже.

Спираючись на будову яйця та наявність повітряної камери, ми виділяємо кілька способів перевірити його свіжість:

В домашніх умовах треба просто опустити яйце у воду. Якщо воно лежить на дні посуду, то його вік - в межах 1-6 днів. Якщо утворює кут 45 ° (піднімається вгору округлий кінець), то яйцю близько 7-10 днів. Якщо ж стоїть на дні майже вертикально, то йому 11-12 днів. Якщо плаває - 13-17 днів. Коли округлий кінець висувається з води - яйцю більше 17 днів.

Перевірка сівжості яєць

Якщо ж Ви не хочете нести з собою мисочку з водою до магазину, можна потрясти яйцем біля вуха. Якщо яйце свіже, то ніяких звуків Ви почути не повинні. Якщо не дуже свіже, то величина повітряної камери буде більша, а значить, що яєчна маса, яка залишилася, при струшуванні буде «стукати» об шкаралупу.

Сумарний досвід співробітників ЯСЕНСВІТ у птахівництві складає майже 6 500 років!
Карта сайту
Design by GBS