ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Як вибрати яйця?
Де придбати?
Здорове харчування
Продукт, ідеальний для Вас!
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
08 Травня 2019
24 Квітня 2019
Обирайте найкраще

Здорове харчування

Піраміда здорового харчування.

Піраміда здорового харчування.Сьогодні говорити про здорове харчування модно не тільки в жіночому середовищі. Все більше сучасних сімей звертають увагу на якість свого харчування, адже це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе та своїх рідних, це прагнення до здорового та довгого життя. Команда ЯСЕНСВІТ щодня працює для того, аби смак та користь Ваших страв оцінила вся Ваша родина!

Уважно подивіться на трикутник вище… Якщо Ви піклуєтеся про те, щоб Ваші страви були не лише смачними, а й корисними, то вже напевне чули про таку піраміду харчування. Піраміди харчування виникли, як відповідь на сучасну проблему неправильного харчування, що призводить до ожиріння та хвороб шлунку. Яйце – продукт базового споживчого кошику, не дивно що дієтологи рекомендують вживати майже щодня по 1 яйцю, адже це джерело корисних речовин та вітамінів, основа багатьох страв. Правильне та здорове харчування – це запорука здоров’я Вашої родини, саме тому важливо щоденно користуватися порадами піраміди харчування щодо того, які продукти і як часто необхідно вживати. Це допоможе Вам забезпечувати організм всіма необхідними поживними речовинами відповідно до його потреб.

Потреба людини в енергії вимірюється в кілокалоріях (ккал). Слово «калорія» прийшло з латинської мови і означає «тепло». Одна кілокалорія, як стверджують фізики, - це така кількість енергії, яка необхідна для нагрівання 1 л води на 1 °С.

Всім продуктам харчування притаманна певна енергетична цінність. Для того, аби не набирати зайву вагу, треба слідкувати за кількістю калорій у продуктах, які Ви споживаєте. В цьому Вам допоможуть таблиці калорійності, які створені спеціально для того, щоб Ви могли дізнатися більше про калорійність продуктів і страв, якими Ви харчуєтесь.

Перевірте скільки калорій, жирів, вуглеводів і білків міститься у Ваших улюблених стравах:

Перевірте скільки калорій, жирів, вуглеводів і білків міститься у Ваших улюблених стравах:
Пошук за назвою продукту
Знайти
Не може бути порожнім
Карта сайту
Design by GBS