ТМ ЯСЕНСВІТ
Україна, 04086, Київ
вул. Петропавлівська, 34
тел./факс: (+38 044) 354 29 60
e-mail: info@marketing.ovostar.ua
www.yasensvit.ua
Акції
Вигравай подарунки від ТМ ЯСЕНСВІТ
01 Червня - 31 Серпня, 2014 року

Вигравай подарунки від ТМ ЯСЕНСВІТ

З 1.06.2014 до 31.08.2014, купуючи 30 шт. курячих яєць ЯСЕНСВІТ тм на фірмових торгових точках на ринках Києва, Броварів, Бучі, Василькова, Вишгорода, Калинівки та Українки, Ви берете участь в розіграші та можете виграти подарунки: яйця та соняшникову олію ЯСЕНСВІТ тм, а також супер-призи - мультиварки*! З такими подарунками будь-яка господиня зможе радувати своїх близьких і рідних смачними, а найголовніше, корисними стравами!

Продукція ЯСЕНСВІТ тм ,чи то яйця або соняшникова олія, відповідає найвищим вимогам і маює унікальні технології виробництва. Так, курячі яйця ЯСЕНСВІТ тм несуть курочки, які живуть в спеціально обладнаних пташниках і харчуються тільки зерновими кормами власного виробництва. А олія соняшникова виготовляється шляхом холодного віджиму, що забезпечує збереження в 1,5-2 рази більше вітамінів, ніж в олії, виготовленій іншими способами.

Купуйте на фірмових точках на продовольчих ринках Києва й області та отримуйте подарунки від ЯСЕНСВІТ тм!

* Купуючи 30 шт. будь яких курячих яєць ЯСЕНСВІТ тм, отримай у продавця скретч-картку з зазначенням в ній подарунку (визначається шляхом обрання наосліп).
Кількість подарунків обмежена. Організатор залишає за собою право змінювати механіку акції.

Source URL: http://yasensvit.ua/ua/will-be-familiar/promotions/promotions_312/
© 2013  - 2019 ТМ "ЯСЕНСВІТ"