ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Все про яйця
Рецепти від ТМ «ЯСЕНСВІТ»
Цікаві факти
Питання та відповіді
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
Енциклопедія яйця

Питання та відповіді

Чому яйця Гулівер з двома жовтками?
Коли курочки дихають свіжим повітрям, коли до їх раціону входять лише зернові без будь-яких домішок, а умови їх утримання найсприятливіші для росту та життєдіяльності птиці, саме тоді з’являються на світ супервеликі яйця ТМ ГУЛІВЕР. В яйцях ГУЛІВЕР зібрана максимальна кількість корисних речовин, саме тому серед них дуже часто трапляються двожовткові.
Як краще зберігати яйця - гострим або тупим кінцем вниз?
Найкраще зберігати яйця в холодильнику в картонному пакуванні. Самі ж яйця краще укладати гострим кінцем вниз, щоб жовтки розташовувалися по центру, а повітряна камера не тиснула на вміст яйця. У такому положенні яйця зможуть «дихати» і довше зберігати свою свіжість. До того ж на тупому кінці є більше пор, через які в яйце надходить кисень і виходить вуглекислий газ.
Помітив, що на великодніх листівках зображають кроликів. До чого тут кролик?
Появу Великоднього кролика, що приносить яйця, пов’язують з язичницькою легендою, згідно з якою богиня Естра перетворила птаха в кролика, який …продовжував зносити яйця!
Чому яйця іноді важко очистити від шкаралупи?
Як не дивно, легкість чи важкість очищення яйця залежить від його свіжості. Вміст свіжознесених яєць ще не піддався ссиханню, тому щільніше прилягає до плівки шкаралупи, тож свіжі яйця чистяться важче. Коли яйце полежить в холодильнику тиждень або два, його вміст ссохнеться,а повітряна камера розшириться, то після варіння їх можна буде очистити легше і швидше.
Поставити питання
1
2
Категорія яйця залежить лише від його ваги та жодним чином не впливає на його поживні властивості.
Карта сайту
Design by GBS