ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ

Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ

Олія соняшникова нерафінована «Жива»
Соняшникова олія "Жива"тм виготовляється шляхом холодного віджиму, що гарантує їй відмінні смакові властивості із повним збереженням біологічно активних компонентів. Такий спосіб виробництва зберігає у 1,5-2 рази більше вітамінів. Нерафінована олія від ТМ ЯСЕНСВІТ містить фосфоліпіди, жиророзчинні вітаміни (A, D, E, K). У 100г «Живої» олії міститься у 12 разів більше відмінного природнього антиоксиданту – вітаміну Е, ніж в оливковій! "Жива"тм олія гарантує відсутність печії, не піниться та не бризкає на пательні. В олії холодного віджиму відсутні канцерогени!
Годування тільки зерном Без ГМОБез консервантів
Олія соняшникова  нерафінована  «Жива»
Продукт Об’єм Поживна та енергетична цінність Умови та термін зберігання
Олія соняшникова натуральна нерафінована виморожена першого холодного віджиму «Жива»тм Об'єм 800мл, маса нетто 735гр Енергетична цінність 100г продукту: 898 кКал (3757 кДж) Харчова цінність 100 г продукту: жири - 99.9 г; Термін придатності олії після відкриття упаковки, складає не більше 4 місяців, не перевищуючи загальний термін зберігання від дати виготовлення, за умови зберігання її в темному місці при температурі від +8С до +20С.
Нормативний документ: ДСТУ 4492:2005
Кількість упаковок
у коробі:
12 штук
Штрих-код:
4820147580403
Ще в 70 -ті роки відомий фахівець з харчової хімії Дмитро Іванович Кузнєцов виявив, що яєчний холестерин відрізняється від холестерину, що міститься в інших продуктах, і в розвитку атеросклерозу не винен.
Карта сайту
Design by GBS