ЯЙЦЕ, ЯК І ЗАДУМАНО ПРИРОДОЮ!
Ru
Ua
ТМ ЯСЕНСВІТ
Знайти
Будьмо знайомі!
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ
З турботою і піклуванням!
Обирайте найкраще
Енциклопедія яйця
Розваги
Партнерам
Наша команда
Контакти
Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ

Асортимент ТМ ЯСЕНСВІТ

Олія соняшникова рафінована «Жива»
Рафінована олія «Жива» від ТМ ЯСЕНСВІТ виготовлена з натуральної високоякісної сировини. Завдяки практично ідеальному очищенню рафінована дезодорирована та виморожена соняшникова олія ТМ «ЯСЕНСВІТ» не втрачає своїх властивостей під дією високих температур, більш того, вона витримує декілька нагрівань без шкоди для якості страв. Соняшникова олія ТМ «ЯСЕНСВІТ» містить вітамін «Є», має високу харчову та енергетичну цінність та ідеально підходить для всіх традиційних сфер застосування в домашній кухні: для жарки, випічки, готуванню у фритюрі та запікання.
Годування тільки зерном Без ГМОБез консервантів
Олія соняшникова рафінована «Жива»
Продукт Об’єм Поживна та енергетична цінність Умови та термін зберігання
Олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена (одержана з пресової), марки "П" «Жива»тм Об'єм 760мл, маса нетто 700,00 (+/-10)гр Енергетична цінність 100 г продукту: 899 ккал (3761 кДж); Харчова цінність 100 г продукту: жири - 99,9 гр. не більше 6 місяців у захищеному від світла місці при температурі від +8 С до +20 С.
Нормативний документ: ДСТУ 4492:2005
Кількість упаковок
у коробі:
12 штук
Штрих-код:
4820147580601
У стародавніх індусів яйце згадується як символ створення світу і творення, адже індійський бог Брахма, творець і правитель світу, батько богів і людей, вилупився з золотого яйця.
Карта сайту
Design by GBS